Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

KLASICKÁ masáž

Aktivní masáží bylinnými přírodními oleji a mastmi se zahřívá kůže, odvádí přebytečné teplo z organismu, má dobrý vliv i na okolní otoky. Svalové tonusy se zvyšují, dýchací svaly se zlepšují, prokrvují se vnitřní orgány, což napomáhá jejich funkčnosti. Dotyky a energie společně s přírodou dokáží tělu nejen pomoci, ale i zlepšit kondici.

Relaxační masáž

Příjemný hmatový postup společně s masáží hlavy přírodními oleji, např. třezalkou, zbaví těla bolesti a psychické i fyzické vyčerpanosti. Spolu s bylinkovým zábalem má úžasné účinky - takové bolavé unavené nohy, namáhaná lýtka či popraskané paty dostanou léčivý díl síly kostivalu lékařského a příjemným zahříváním odebere bolest, léčí a uzdravuje.

Lymfatická masáž

Lymfa vytváří bariéru proti infekci - zvětšené uzliny v podpaží, pod uchem, čelistí, v podkolení a v tříslech potřebují odplavit z těla ven. Pomalými přítlaky dokáže organismus v lymfatickém systému reagovat právě odplavením nečistot z těla, uzliny se zmenšují či úplně časem zmizí. Nejčastěší trápení těžkých nohou - při pravidelných masážích se otoky na rukou či nohou zlepšují, mírní a ustupují. Již po jedné lymfatické masáži se cítíte odlehčeni.

Lávové kameny

Před masírovaná část těla,kterou dál masíruji nahřátými lávovými kameny,které teplem uvolňují bolesti v místech blokace a bolesti. Kameny nechávám nabít při úplňku venku.Svou energií Vás načerpají a uvolní od bolesti a stresu.

Bylinkové měšce

Před masírovaná část těla,kterou po té nahřívám napěchovanými měšci bylinek.V měšcích může být i jasmínová rýže s bylinkami a limetka na prokrvení a výživu kůže..Bylinky jako levandule,měsíček,meduňka zklidňují.Zákazník si sám vybere podle svého naladění,které měšce si bude přát nebo mu ráda poradím.

Více informací o nabídce jednotlivých typů masáží a zábalů naleznete v ceníku nebo na telefonu v kontaktech.