Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

KLASICKÁ masáž

Aktivní masáží bylinnými přírodními oleji a mastmi se zahřívá kůže, odvádí přebytečné teplo z organismu, má dobrý vliv i na okolní otoky. Svalové tonusy se zvyšují, dýchací svaly se zlepšují, prokrvují se vnitřní orgány, což napomáhá jejich funkčnosti. Dotyky a energie společně s přírodou dokáží tělu nejen pomoci, ale i zlepšit kondici.

Relaxační masáž

Příjemný hmatový postup společně s masáží hlavy přírodními oleji, např. třezalkou, zbaví těla bolesti a psychické i fyzické vyčerpanosti. Spolu s bylinkovým zábalem má úžasné účinky - takové bolavé unavené nohy, namáhaná lýtka či popraskané paty dostanou léčivý díl síly kostivalu lékařského a příjemným zahříváním odebere bolest, léčí a uzdravuje.

Lymfatická masáž

Lymfa vytváří bariéru proti infekci - zvětšené uzliny v podpaží, pod uchem, čelistí, v podkolení a v tříslech potřebují odplavit z těla ven. Pomalými přítlaky dokáže organismus v lymfatickém systému reagovat právě odplavením nečistot z těla, uzliny se zmenšují či úplně časem zmizí. Nejčastěší trápení těžkých nohou - při pravidelných masážích se otoky na rukou či nohou zlepšují, mírní a ustupují. Již po jedné lymfatické masáži se cítíte odlehčeni.

Lávové kameny

Před masírovaná část těla,kterou dál masíruji nahřátými lávovými kameny,které teplem uvolňují bolesti v místech blokace a bolesti. Kameny nechávám nabít při úplňku venku.Svou energií Vás načerpají a uvolní od bolesti a stresu.

Bylinkové měšce

Před masírovaná část těla,kterou po té nahřívám napěchovanými měšci bylinek.V měšcích může být i jasmínová rýže s bylinkami a limetka na prokrvení a výživu kůže..Bylinky jako levandule,měsíček,meduňka zklidňují.Zákazník si sám vybere podle svého naladění,které měšce si bude přát nebo mu ráda poradím.

Madero terapie

Madero terapie je masážní technika která je alternativou pro boj s odstraněním celulitidy. Při této masáži se dané místo prokrví a tím se urychlí látková výměna. Dochází také k jemné stimulaci lymfatického systému, čímž se uvolní nahromaděné toxiny. Tělo se zbaví nerovností v podkoží a tím se zmírní efekt ošklivé pomerančové kůže zvané celulitida.

Více informací o nabídce jednotlivých typů masáží a zábalů naleznete v ceníku nebo na telefonu v kontaktech.